Drevenica u Mateja

je kompletne zrekonštruovaná drevenica zo začiatku minulého storočia.

Vlastný bazén počas letnej sezóny, trampolína, pin-pongový stôl, stolný futbal, šípky, detská šmýkalka s hojdačkami, vonkajší kúpací súd (počas zimnej sezóny), lyžiareň so sušičom lyžiarok.

Na dvore su 2kryté štýlové posedenia s krbmi /každá časť má svoje/.

UBYTOVANIE je rozčlenené na 2 samostatné apartmány /ubytovacie časti/ so svojimi vchodmi:
1.apartmán /časť: na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom a sedením, kuchynským kútom a jedálenským sedením. Kuchyňa je kompletne vybavená elektrospotrebičmi. V spoločenskej miestnosti je LCD TV s DVD a CD prehrávačom. Na prízemí sa nachádza izba 1x2 s prístelkou a WC so sprchou. Na hornom poschodí sú izby 1x3 s prístelkou a 1x5. Každá izba má vlastné WC so sprchou. Na izbách sú TV a DVD prehrávače. Celková kapacita 12osôb.

2.apartmán/časť: na prízemí je veľká spoločenská miestnosť s krbom a sedením, kuchynským kútom a jedálenským sedením. Kuchyňa je kompletne vybavená elektrospotrebičmi. V spoločenskej miestnosti sa nachádza LCD TV a CD prehrávač. Na prízemí sa nachádza WC so sprchou. Na hornom poschodí su izby /x4 a 1x5 s prístelkou, WC so sprchou, ďalší spoločenský kut so sedením s TV a DVD prehrávačom. Celková kapacita 10osôb.
Celková kapacita celej drevenice 22osôb.
Obe časti sa prenajímajú samostatne.

Zľava na SKI pasy Veľká Rača a Športcentrum Oščadnica.


Drevenica u Mateja Vám ponúka pekné a kvalitné ubytovanie v Oščadnici blízko známeho lyžiarskeho strediska Veľká Rača.
Ubytovanie u nás si môžete objednať aj na stránkach chaty na prenájom a drevenice na prenájom. Naše ubytovanie nájdete aj na stránke Chaty na prenájom.
Zároveň odporúčame aj Ubytovanie Praha alebo skvelý výber pre Dovolenku v Chorvátsku.

COPYRIGHT (C) 2010 ALL RIGHTS RESERVED.